KONST / Litografier / Litografi 8513632
*
nr 851 3632
Litografi
Yigal Turmakin, 31/100, Sign -64, motivets mått: 48 x 32
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 oktober 2013
kl 19:47:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/10 15:14:32
1
Vinnande bud
2/10 18:13:11
1
justering av budtak
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier yigal turmakin
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:57
-
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:16
-
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:32
-
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:38
-
6690 Färglitografi
Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:49
*
Litografi
nr 851 3632
Litografi
Yigal Turmakin, 31/100, Sign -64, motivets mått: 48 x 32
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 7 oktober 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 1/10 15:14:32 | 1 | Vinnande bud |
| 2/10 18:13:11 | 1 | justering av budtak |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier yigal turmakin
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:57 -
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:16 -
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:32 -
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:38 -
6690 Färglitografi
Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:49



